$770.41
$800.00
Compare Price
You save
$29.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8231910
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8231910 Pasta Basket 9 3/4in X 13 1/2in
Item:
#1339487
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8231910 |
| Manufacturer Part # | 8231910 |
| Height | 12.75" |
| Width | 13.63" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 7.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8231910 Pasta Basket 9 3/4in X 13 1/2in
$770.41
$800.00
You save
$29.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8231910 Pasta Basket 9 3/4in X 13 1/2in