Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8232197
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8232197 Drain W/a Common H50 Fv Sqr
Item:
#1224905
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8232197 |
| Manufacturer Part # | 8232197 |
| Height | 4.3" |
| Width | 5" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 1.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8232197 Drain W/a Common H50 Fv Sqr
