$113.10
$117.44
Compare Price
You save
$4.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8232221
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8232221 Drain W/a Dv H50 Non Rf Sqr
Item:
#1227004
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8232221 |
| Manufacturer Part # | 8232221 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8232221 Drain W/a Dv H50 Non Rf Sqr
$113.10
$117.44
You save
$4.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8232221 Drain W/a Dv H50 Non Rf Sqr