$58.25
$60.49
Compare Price
You save
$2.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8232670
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8232670 Arm W/a Sinbad Dispense Door
Item:
#1224851
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8232670 |
| Manufacturer Part # | 8232670 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8232670 Arm W/a Sinbad Dispense Door
$58.25
$60.49
You save
$2.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8232670 Arm W/a Sinbad Dispense Door