$48.47
$50.33
Compare Price
You save
$1.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8233221 Bracket W/a Elbow Lt Ks Cf218g
Item:
#1225425
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8233221 |
| Manufacturer Part # | 8233221 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Weight | 0.9 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8233221 Bracket W/a Elbow Lt Ks Cf218g
$48.47
$50.33
You save
$1.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8233221 Bracket W/a Elbow Lt Ks Cf218g