Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8235359SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8235359SP Frypot Re Fv Filter
Item:
#1274090
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8235359SP |
| Manufacturer Part # | 8235359SP |
| Height | 15.5" |
| Width | 20" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 16.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8235359SP Frypot Re Fv Filter
$680.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8235359SP Frypot Re Fv Filter
