$200.92
$208.63
Compare Price
You save
$7.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8236714
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8236714 Lid W/a Wingstreet 1817
Item:
#1272130
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8236714 |
| Manufacturer Part # | 8236714 |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 22" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8236714 Lid W/a Wingstreet 1817
$200.92
$208.63
You save
$7.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8236714 Lid W/a Wingstreet 1817