Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8237086SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8237086SP Pan W/a Yfpre118 Filter
Item:
#1226903
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237086SP |
| Manufacturer Part # | 8237086SP |
| Height | 14" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237086SP Pan W/a Yfpre118 Filter