Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8237189
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8237189 Arm W/a 1721 Basket Lif T Left
Item:
#1226800
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237189 |
| Manufacturer Part # | 8237189 |
| Height | 7.1" |
| Width | 10.15" |
| Depth | 22.45" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237189 Arm W/a 1721 Basket Lif T Left