$114.35
$118.74
Compare Price
You save
$4.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8237190
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8237190 Arm W/a 1721 Basket Lif T Rt
Item:
#1224963
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237190 |
| Manufacturer Part # | 8237190 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8237190 Arm W/a 1721 Basket Lif T Rt
$114.35
$118.74
You save
$4.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237190 Arm W/a 1721 Basket Lif T Rt