$113.01
$117.35
Compare Price
You save
$4.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8237256 Handle H50 Drain Tb
Item:
#1239108
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237256 |
| Manufacturer Part # | 8237256 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8237256 Handle H50 Drain Tb
$113.01
$117.35
You save
$4.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237256 Handle H50 Drain Tb