Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8237294SP Pan W/a Filter Scfc50 A Ug 07
Item:
#1226578
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237294SP |
| Manufacturer Part # | 8237294SP |
| Height | 14" |
| Width | 22" |
| Depth | 34" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8237294SP Pan W/a Filter Scfc50 A Ug 07
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237294SP Pan W/a Filter Scfc50 A Ug 07