Free Shipping
Free Shipping
$3,364.66
$3,493.90
Compare Price
You save
$129.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8237359SP Pan W/a Filter Cfc18/cf C60 C/c
Item:
#1226905
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237359SP |
| Manufacturer Part # | 8237359SP |
| Height | 9.75" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 27.5" |
| Weight | 16.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8237359SP Pan W/a Filter Cfc18/cf C60 C/c
$3,364.66
$3,493.90
You save
$129.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237359SP Pan W/a Filter Cfc18/cf C60 C/c