$170.45
$177.00
Compare Price
You save
$6.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8237846
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8237846 Bim 53 Mesh Crumb Screen
Item:
#1187217
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237846 |
| Manufacturer Part # | 8237846 |
| Height | 4.6" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8237846 Bim 53 Mesh Crumb Screen
$170.45
$177.00
You save
$6.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237846 Bim 53 Mesh Crumb Screen
