$226.15
$234.84
Compare Price
You save
$8.69
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8237986
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8237986 Arm Basket Lift Lt Fpel
Item:
#1239113
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237986 |
| Manufacturer Part # | 8237986 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Weight | 2.75 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8237986 Arm Basket Lift Lt Fpel
$226.15
$234.84
You save
$8.69
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237986 Arm Basket Lift Lt Fpel