$257.48
$267.37
Compare Price
You save
$9.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8237987
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8237987 Arm Basket Lift Rt Fpel
Item:
#1227724
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237987 |
| Manufacturer Part # | 8237987 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3 lbs |
| Weight | 3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8237987 Arm Basket Lift Rt Fpel
$257.48
$267.37
You save
$9.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237987 Arm Basket Lift Rt Fpel