$569.71
$591.60
Compare Price
You save
$21.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8238135
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8238135 Tube Ocf Fv Downspout
Item:
#1235092
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8238135 |
| Manufacturer Part # | 8238135 |
| Height | 4.3" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 3.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8238135 Tube Ocf Fv Downspout
$569.71
$591.60
You save
$21.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8238135 Tube Ocf Fv Downspout
