$107.72
$111.86
Compare Price
You save
$4.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8238155 Guard W/a Bk1817 Cab. S Plash
Item:
#2234523
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8238155 |
| Manufacturer Part # | 8238155 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8238155 Guard W/a Bk1817 Cab. S Plash
$107.72
$111.86
You save
$4.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8238155 Guard W/a Bk1817 Cab. S Plash