Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 824-2018
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 824-2018 Lipless Frypot Gap Cover D50
Item:
#1186510
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 824-2018 |
| Manufacturer Part # | 824-2018 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 824-2018 Lipless Frypot Gap Cover D50

