$14.44
$15.00
Compare Price
You save
$0.56
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8241089
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8241089 Caster Swivel Plate 2" W/brk
Item:
#1132399
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8241089 |
| Manufacturer Part # | 8241089 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8241089 Caster Swivel Plate 2" W/brk
$14.44
$15.00
You save
$0.56
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8241089 Wheel Diameter 2", 51 Mm

