$211.75
$219.88
Compare Price
You save
$8.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8241720 Cover Wldmnt Re Cab Spr Eader
Item:
#1226764
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8241720 |
| Manufacturer Part # | 8241720 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8241720 Cover Wldmnt Re Cab Spr Eader
$211.75
$219.88
You save
$8.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8241720 Cover Wldmnt Re Cab Spr Eader