$67.42
$70.00
Compare Price
You save
$2.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 826-1118
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 826-1118 Caster Installed 1 Ea 8100357
Item:
#1187482
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 826-1118 |
| Manufacturer Part # | 826-1118 |
| Height | 6.25" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 826-1118 Caster Installed 1 Ea 8100357
$67.42
$70.00
You save
$2.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 826-1118 Caster Installed 1 Ea 8100357

