$7.08
$50.10
Compare Price
You save
$43.02
(86%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster aftermarket .
- Engineered to match existing Frymaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Frymaster 826-1341
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 826-1341 Pin Female Connector (25/pkg) Kit
Item:
#1150958
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 826-1341 |
| Manufacturer Part # | 826-1341 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Frymaster 826-1341 Pin Female Connector (25/pkg) Kit
$7.08
$50.10
You save
$43.02
(86%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 826-1341 Pin Female Connector (25/pkg) Kit

