$88.59
$92.00
Compare Price
You save
$3.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 826-1958 Relay Platen Heat
Item:
#1182634
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 826-1958 |
| Manufacturer Part # | 826-1958 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 826-1958 Relay Platen Heat
$88.59
$92.00
You save
$3.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 826-1958 Platen Heat Relay 4 Terminal 5 Amp, Frymaster Warmer Hlz Hlz18 Hlz22

