$135.37
$298.70
Compare Price
You save
$163.33
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean aftermarket .
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 826-2036
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 826-2036 Frypot Insulation
Item:
#1151437
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 826-2036 |
| Manufacturer Part # | 826-2036 |
| Height | 8" |
| Width | 8" |
| Depth | 50" |
| Weight | 15.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Frymaster 826-2036 Frypot Insulation
$135.37
$298.70
You save
$163.33
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 826-2036 Frypot Insulation

