$611.00
$634.47
Compare Price
You save
$23.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 826-2198
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 826-2198 7k 200/8.5 220 Cm Elmt
Item:
#1187499
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 826-2198 |
| Manufacturer Part # | 826-2198 |
| Height | 10.25" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 19.4" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 826-2198 7k 200/8.5 220 Cm Elmt
$611.00
$634.47
You save
$23.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 826-2198 7k 200/8.5 220 Cm Elmt

