Free Shipping
Free Shipping
$2,975.21
$3,089.50
Compare Price
You save
$114.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 826-2327
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 826-2327 Computer Fv35/45 Eurolook
Item:
#1178519
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 826-2327 |
| Manufacturer Part # | 826-2327 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 17.35" |
| Weight | 2.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 826-2327 Computer Fv35/45 Eurolook
$2,975.21
$3,089.50
You save
$114.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 826-2327 Includes 12 Inch (305mm) Installation Cable, Type 10 Programmable Keys

