Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean aftermarket .
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 826-3272
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 826-3272 Ignition Module
Item:
#1147615
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 826-3272 |
| Manufacturer Part # | 826-3272 |
| Height | 3.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 826-3272 Ignition Module

