Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8260930
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8260930 Insulation Kit Pot Dual Vat
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8260930 |
| Manufacturer Part # | 8260930 |
| Height | 5.25" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 22.2" |
| Weight | 4.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8260930 Dual Vat Fry Pot Insulation Kit, Frymaster Fryer Bih152 Bih252 Bih352 Bih452 Bih52, Bih552 Biph252/255 Biph352/355 Biph452/455 Biph52/55, Biph552 Fh150 Fmh50 Fph150 Fph50 Fpph355csd H50 H55, Jbih252 Mh152 Mh252 Mh352 Mh452 Mh52 Mh552 Mjh150, Mjh50 Mph152/155 Mph252/255 Mph352/355 Mph452/455, Mph52/55 Ph155csd Close
