$83.43
$86.64
Compare Price
You save
$3.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8261289
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8261289 Harness Element Service Kit
Item:
#1227117
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8261289 |
| Manufacturer Part # | 8261289 |
| Height | 1.1" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8261289 Harness Element Service Kit
$83.43
$86.64
You save
$3.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8261289 Harness Element Service Kit