KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8261351
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8261351 Nut Cage Retainer Pk 10
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8261351 |
| Manufacturer Part # | 8261351 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8261351 Material Steel, Length 1/2", 13 Mm, Width 1/2", 13 Mm, Plating Zinc-plated, Thread 1/4"-20, Depth 3/8", 10 Mm, Sold In Quantities Of Pack Of 10

