$41.26
$42.85
Compare Price
You save
$1.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8261561
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8261561 Kit Hlz Feet
Item:
#1226892
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8261561 |
| Manufacturer Part # | 8261561 |
| Height | 1.05" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8261561 Kit Hlz Feet
$41.26
$42.85
You save
$1.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8261561 Kit Hlz Feet
