$369.65
$383.85
Compare Price
You save
$14.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8261601
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8261601 Hi Limit Thermotat Electr Ic Pasta Kit
Item:
#1146548
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8261601 |
| Manufacturer Part # | 8261601 |
| Height | 3" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8261601 Hi Limit Thermotat Electr Ic Pasta Kit
$369.65
$383.85
You save
$14.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8261601 Hi Limit Thermotat Electr Ic Pasta Kit
