$217.24
$225.59
Compare Price
You save
$8.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8261669
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8261669 Kit 240v Hose Heater
Item:
#1239525
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8261669 |
| Manufacturer Part # | 8261669 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8261669 Kit 240v Hose Heater
$217.24
$225.59
You save
$8.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8261669 Kit 240v Hose Heater