Free Shipping
Free Shipping
$2,049.61
$2,128.34
Compare Price
You save
$78.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8261785
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8261785 Kit Motor 100v 50/60 Hz
Item:
#1239429
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8261785 |
| Manufacturer Part # | 8261785 |
| Height | 8.75" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 18.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8261785 Kit Motor 100v 50/60 Hz
$2,049.61
$2,128.34
You save
$78.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8261785 Kit Motor 100v 50/60 Hz
