Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster aftermarket .
- Engineered to match existing Frymaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Frymaster 8261791
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8261791 Probe W/ties Kit
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8261791 |
| Manufacturer Part # | 8261791 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8261791 Kit Probe W/ties 15, Probe With 3 Bends 22 1/2" Long Wire Leads 24" Long With, 2 Metal Ties., , Fits Frymaster Models, , 18ue Bih1721 Eh1721 Fph1721 Kfc18e Kscfh18e
