$16.78
$37.02
Compare Price
You save
$20.24
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster aftermarket .
- Engineered to match existing Frymaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Frymaster 8262141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8262141 Wire Tie (4pk) Hi Temp
Item:
#1192771
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8262141 |
| Manufacturer Part # | 8262141 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Frymaster 8262141 Wire Tie (4pk) Hi Temp
$16.78
$37.02
You save
$20.24
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8262141 Blue Cable Tie-4pk- 7.9" Length Hi Temp
