$222.77
$231.33
Compare Price
You save
$8.56
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8262270
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8262270 Kit Re Navy Quad Hndl/d Rn Stop
Item:
#1238137
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8262270 |
| Manufacturer Part # | 8262270 |
| Height | 8" |
| Width | 12" |
| Depth | 63.5" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8262270 Kit Re Navy Quad Hndl/d Rn Stop
$222.77
$231.33
You save
$8.56
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8262270 Kit Re Navy Quad Hndl/d Rn Stop