$1,565.21
$1,625.34
Compare Price
You save
$60.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8262392
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8262392 Control Cf Cm3.5 Std Sm T
Item:
#1239323
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8262392 |
| Manufacturer Part # | 8262392 |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 22" |
| Weight | 3.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8262392 Control Cf Cm3.5 Std Sm T
$1,565.21
$1,625.34
You save
$60.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8262392 Control Cf Cm3.5 Std Sm T
