Free Shipping
Free Shipping
$2,503.36
$2,599.52
Compare Price
You save
$96.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8262452 Kit Cntrl Wingstreet Fp P Smt
Item:
#1239530
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8262452 |
| Manufacturer Part # | 8262452 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8262452 Kit Cntrl Wingstreet Fp P Smt
$2,503.36
$2,599.52
You save
$96.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8262452 Kit Cntrl Wingstreet Fp P Smt