Free Shipping
Free Shipping
$657.11
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8262535
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8262535 Hlz Smt W/spacers Cpu
Item:
#1186635
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8262535 |
| Manufacturer Part # | 8262535 |
| Height | 3.3" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 17.4" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8262535 Hlz Smt W/spacers Cpu
$657.11
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8262535 Hlz Smt W/spacers Cpu
