$117.86
$122.39
Compare Price
You save
$4.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8262584
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8262584 Kit Sr62 Austr Nat Lp C Onvrsn
Item:
#1274086
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8262584 |
| Manufacturer Part # | 8262584 |
| Height | 0.9" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8262584 Kit Sr62 Austr Nat Lp C Onvrsn
$117.86
$122.39
You save
$4.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8262584 Kit Sr62 Austr Nat Lp C Onvrsn