$81.71
$84.85
Compare Price
You save
$3.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8263055
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8263055 Kit Pmj45 1.20mm Orific E (18)
Item:
#1239423
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8263055 |
| Manufacturer Part # | 8263055 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8263055 Kit Pmj45 1.20mm Orific E (18)
$81.71
$84.85
You save
$3.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8263055 Kit Pmj45 1.20mm Orific E (18)
