Free Shipping
Free Shipping
$1,194.57
$1,240.46
Compare Price
You save
$45.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8263070 Thumbuhcp W/sw Instr Cab Le
Item:
#1239401
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8263070 |
| Manufacturer Part # | 8263070 |
| Height | 3.45" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8263070 Thumbuhcp W/sw Instr Cab Le
$1,194.57
$1,240.46
You save
$45.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8263070 Thumbuhcp W/sw Instr Cab Le
