Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8263076
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8263076 Hose Bulk Oil Dispose S Onic
Item:
#1226814
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8263076 |
| Manufacturer Part # | 8263076 |
| Height | 3.7" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 15.3" |
| Weight | 3.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8263076 Hose Bulk Oil Dispose S Onic