$229.13
$237.93
Compare Price
You save
$8.80
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8263391 Air Heater 230v 450w Me Rco
Item:
#1278437
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8263391 |
| Manufacturer Part # | 8263391 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Weight | 1.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8263391 Air Heater 230v 450w Me Rco
$229.13
$237.93
You save
$8.80
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8263391 Air Heater 230v 450w Me Rco