$268.32
$278.63
Compare Price
You save
$10.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8263642
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 8263642 Kit Fq60/120 Temp Probe
Item:
#1476197
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8263642 |
| Manufacturer Part # | 8263642 |
| Height | 1.75" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 8263642 Kit Fq60/120 Temp Probe
$268.32
$278.63
You save
$10.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8263642 Kit Fq60/120 Temp Probe
