$4.83
$5.01
Compare Price
You save
$0.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 9001129
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 9001129 Support Gas Line
Item:
#1273565
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 9001129 |
| Manufacturer Part # | 9001129 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 9001129 Support Gas Line
$4.83
$5.01
You save
$0.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 9001129 Support Gas Line