Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1358900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 1358900 Switch 9/16 X 1 1/8 Spdtctr Off
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1358900 |
| Manufacturer Part # | 1358900 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1358900 Black Rocker 9/16" X 1-1/8" Spdt(ctr-off) On/off/on, 15a/125v 10a/250v 3 (1/4" Tabs), Garland G280 After 05/95 680-2 684 686
