Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1466100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 1466100 Flame Sensor
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1466100 |
| Manufacturer Part # | 1466100 |
| Height | 3.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1466100 Flame Sensor, Garland, Oven All Convection Ovens With Elec Ignition., Griddle Series Gd Gaw Cg., Henny Penny Cfa-500 Cfa-600 Henny Penny Oea-341 Oea-342, Ofe-321 Ofe-322 Ofe-323 Ofe-341 Ofe-342 Ofg-321, Ofg-322 Ofg-323 Ofg-341 Ofg-342 Oga-341 Oga-342, Pfe-500 Pfe-561 Pfe-600 Pfg-500 Pfg-561 Pfg-600, Us Range Sdg-1

